3. čtvrtletí ve 4.B

/ 1.B

3. čtvrtletí ve 4.B

Zima skončila. Pro nás to znamená, že se uzavírá další čtvrtletí. V hodinách tělocviku jsme využili sněhu a byli jsme bobovat. Ve vlastivědě jsme si začali povídat o českých dějinách a v pracovních činnostech jsme si postavili modely opevněných hradišť.

V březnu nás navštívili předškoláčci z mateřské školy, kteří si přišli vyzkoušet, jaké to je v opravdové škole.

Před velikonočními prázdninami jsme se byli potěšit na prodejní výstavě výrobků žáků ze ZŠ na Malé ulici.

Máme před sebou poslední část letošního školního roku. Přejeme si, aby byla úspěšná a radostná.