Vánoční vystoupení v penzionu

/ Nové Město na Moravě

Vánoční vystoupení v penzionu

Ve středu 12. prosince jsme zavítali do penzionu, abychom potěšili naše známé babičky. Celá naše třída si připravila vánoční pásmo s názvem Paní zima a její koledy. Věříme, že se všem naše vystoupení líbilo. Babičkám jsme předali vánoční přání, andílka a dekoraci do okna v podobě vánoční hvězdy. Pak začalo pečení perníků, na které jsme se všichni moc těšili. Společně s babičkami jsme rozváleli těsto a začali vykrajovat různé tvary, které jsme dávali hned na plech a upekli. Netrvalo dlouho a celý penzion voněl perníkovou vůní. Upečené perníky všem moc chutnaly.