První školní den ve 3. A

/ 1.B

První školní den ve 3. A

V letošním školním roce připadl první školní den na 5. září. Už jsme zkušení školáci – třeťáci. Víme, jak to ve škole chodí, co nás čeká a nemine. Určitě si mezi učením najdeme čas i na různé soutěže ve skupinkách, vypravíme se do kina, na výstavy, do knihovny, na různé výlety a exkurze. Jako třeťáci budeme cestovat napříč všemi světadíly v podobě celoroční hry. Takže s chutí do toho, ať se nám naše práce daří. Máme také dva nové spolužáky – Emilku Marshovou a Vašíka Trčku. Emilce a Vašíkovi přejeme, aby se jim u nás ve třídě líbilo, aby si našli nové kamarády.

První školní den