Adventní doba ve 3. A

/ 1.B

Po třetí adventní neděli už nelze popřít, že se Vánoce neuvěřitelným tempem blíží.

Adventní doba ve 3. A

Venku padá první sníh, vše je krásně vánočně vyzdobené. My také nezahálíme a adventní čas jsme zahájili výrobou adventního věnce. I letos máme třídní adventní kalendář. Každý den podle vylosovaných čísel jeden z nás rozbalí malý dáreček. 1. prosince za námi přišla paní vychovatelka Katka Fialová a v keramické dílně jsme vyráběli vánoční svícen. 5. prosince jsme netrpělivě čekali, zda do naší třídy přijdou čerti s Mikulášem. Ti dorazili až pátou vyučovací hodinu, donesli nám nadílku a zlobivci museli slíbit, že se polepší. Ve výtvarné výchově a v pracovních činnostech vánočně tvoříme. Zde máme pro vás jeden krásný vánoční recept:

– 1 kg lásky

– 80 dkg štěstíčka

– 20 g pusinek

– 20 dkg rodinné pohody

– 10 dkg porozumění

– 2 lžičky pomazlení

– 2 pohlazení

– špetka zlobení

– dle chuti trpělivosti

– hodně zdraví