Barevný podzim v penzionu

/ Jan Krakovič

Barevný podzim v penzionu

I v letošním školním roce pokračuje vzájemná spolupráce naší školy s penzionem. První setkání se uskutečnilo ve středu 9. října 2013. Do penzionu se vydalo 10 dětí z 5. A spolu s Danem Maluškem ze 3. A. Pro babičky jsme si připravili krátké pásmo s názvem Barevný podzim, doplněný krásnou skladbou na klarinet v podání Dana Maluška. Jakmile vystoupení skončilo, pustili jsme se do výroby krmítka pro ptáčky. Většina babiček se s chutí zapojila do práce s keramickou hlínou a společně se nám to všem povedlo. Krmítka si v zimě dají za okno a budou pozorovat, jak si ptáčci přilétají pro potravu.