Cesta k zápisu s Pastelkou

/ Vlasta Zálešáková

Milí budoucí prvňáčci, milí rodiče, zápis do první třídy Vás čeká 4. dubna 2024. Připravili jsme pro Vás několik aktivit, během kterých se můžete v …

Cesta k zápisu s Pastelkou

Milí budoucí prvňáčci, milí rodiče,

zápis do první třídy Vás čeká 4. dubna 2024. Připravili jsme pro Vás několik aktivit, během kterých se můžete v naší škole rozhlédnout, seznámit se s prostředím i s budoucími učitelkami.

Srdečně Vás zveme do naší školy! Přijďte za námi v těchto termínech:

• Zábavné dopoledne pro předškoláky 23. 1. – 30. 1. 2024

Návštěva mateřských škol dle domluveného termínu – děti a paní učitelky navštíví školu v dopoledních hodinách.

• Přijď si zacvičit s Pastelkou22. února 2024 od 15 do 17 hodin

Těšíme se na Vás s pohybovými aktivitami v tělocvičně naší školy na ulici Sportovní. Zároveň se můžete seznámit s prostředím školní družiny, kde na Vás budou čekat usměvavé vychovatelky s připraveným programem.

• Hravá škola plná zábavy a úkolů 11. března a 18. března 2024 od 15 do 17 hodin

Budou pro Vás připravena stanoviště se zábavnými úkoly, interaktivní tabule, pohybové a dovednostní hry.

• Informační schůzka 11. června 2024 v 15.30 hodin

Setkání rodičů na informační schůzce k organizaci školního roku 2024/25.

Na společná setkání se těší paní učitelky budoucích 1. tříd

Mgr. Andrea Sedlaříková a Mgr. Martina Svrčková