Den republiky na ZŠ NMNM, Leandra Čecha

Věra Burešová  Sdílet článek na nebo

V rádiu hlásili, že…   …se žáci a učitelé naší základní školy zapojí dne 9. listopadu 2018 do oslav 100. výročí založení samostatného Československa. Dnem republiky …

Den republiky na ZŠ NMNM, Leandra Čecha

V rádiu hlásili, že…

 

…se žáci a učitelé naší základní školy zapojí dne 9. listopadu 2018 do oslav 100. výročí založení samostatného Československa. Dnem republiky vyvrcholí naše oslavné snažení z předchozích dní a týdnů.

Oslavovat začali nejdříve žáci 1. stupně, pro které připravili jejich spolužáci z 5. C s paní učitelkou Andreou Sedlaříkovou naprosto nepřekonatelnou komentovanou a zážitkovou výstavu. Výstavě bude věnována jedna z dalších reportáží. Těšte se!

Starší žáci pak v hodinách informatiky vytvářeli tematický plakát, jednotlivé třídy chystají své pestré projekty, které dostanou svoji konečnou podobu právě 9. listopadu. V tento den se také pokusíme o školní rekord – napočítat co nejvíce žáků a učitelů v národních barvách. Uvidíme, kolik jich budeme moci do tohoto rekordu započítat! A když už budeme červeno-modro-bílí, pokusíme se vytvořit živou národní vlajku.

Nejlepší plakáty