Digitální třídy pokračují

/ Jan Krakovič

Digitální třídy pokračují

I po ukončení celostátního projektu „Vzdělání21“ pokračuje na naší škole tento moderní trend multimediální výuky v šestém až devátém ročníku. Ve školním roce 2015/16 otevíráme další šestou třídu. Žáci digitálních tříd pracují s osobními netbooky, interaktivními učebnicemi, interaktivní tabulí a multimediálními nástroji, ale ve výuce používají také tištěné učebnice a pracovní sešity. Žáci jsou s učiteli propojeni ve společném digitálním prostoru, který nabízí možnost spolupráce i kontroly realizované činnosti. Žáci  mají k dispozici multimediální zdroje informací nejen ve škole, ale i při práci z domova. Hlavním cílem tohoto vzdělání je kvalitní vzdělávací obsah a možnost přizpůsobit výuku individuálním potřebám žáků i učitelů.