Diskotéka aneb „plesání po našem“

/ Vlasta Zálešáková

Diskotéka aneb „plesání po našem“

Ve čtvrtek konečně proběhla diskotéka, na kterou jsme se těšili už z předvánočního období. Tentokrát nestonal ani jeden DJ, nadšených tanečníků bylo mnoho a zábavy ještě víc. Zpočátku ostýchaví žáci se postupně proměnili v rozvlněné a rozdováděné vášnivé tanečníky. Program zpestřili organizátoři soutěží družstev v rychlosti a obratnosti. V individuálních tancích pak soutěžilo deset finalistů. O první místo se neobvykle podělili Lucka L. a Denis B., kteří tančili opravdu jako profíci. Tanečnice a tanečníci se nejvíc odvázali při napodobování videotanečníků. Za individuální i za párové kreace zaslouží všichni pochvalu. A jde to i bez těch mobilů, že :-)?

Velké díky patří Spolku rodičů za organizaci i občerstvení a DJ z DDM za skvělou zábavu.

Alena Beranová