Divadélko

Kateřina Horváthová  Sdílet článek na nebo

V úterý 20. června k nám do školní družiny zavítala milá návštěva. Paní učitelka Zdenka Ondráčková s dětmi z 5.C a s děvčaty ze sedmého ročníku …

Divadélko

úterý 20. června k nám do školní družiny zavítala milá návštěva. Paní učitelka Zdenka Ondráčková s dětmi z 5.C a s děvčaty ze sedmého ročníku připravila loutkové divadlo. Páťáci si sami vyrobili papírové loutky a kulisy. Sehráli dětem dvě klasické pohádky – O perníkové chaloupce a O Otesánkovi. Sedmačky si obstaraly kostýmy a předvedly nám známou pohádku O Červené karkulce. Už v úvodu děvčata slibovala dětem překvapení, které přišlo na úplný závěr představení. Holky udělaly dětem radost nejen pohádkou, ale i bonbony.

Všem „hercům“, ale hlavně paní učitelce Ondráčkové, moc děkujeme a těšíme se na další představení.