Druháci na exkurzi

/ Simonová Gabriela

Druháci na exkurzi

Ve čtvrtek 22.9. 2016 jsme všichni vyrazili na návštěvu sběrného dvora. Jelikož jsme už druháci, tak samozřejmě víme, co znamená třídit odpad, ale i tak jsme se dozvěděli spoustu nového a zajímavého.  Udivilo nás, co vše se dá z recyklovatelného materiálu znovu vyrobit. Plnili jsme různé úkoly, skládali puzzle a také si prohlédli celý areál sběrného dvora.  Při prohlídce nás zaujala váha, na které jsme se mohli sami zvážit. Nebyl mezi námi ani jeden, který to nezkusil. Teď, když jsme si rozšířili naše znalosti, tak už určitě neuděláme při třídění odpadu žádnou chybu.