Dvoudenní výlet na Tři Studně 2. B a 5. B

/ Eva Pešková

Dvoudenní výlet na Tři Studně 2. B a 5. B

Jeli jsme na Tři Studně v pondělí ve čtyři hodiny. Jeli jsme skoro celá třída a 5.B. Nejdřív jsme se šli ubytovat do pokoje, pak večer jsme šli opíkat párky. Potom paní učitelka řekla, že o půl desáté budeme spát. Venku jsme dojedli párky a patnáct minut jsme si hráli. Když jsme spali, Jolča a Barča mluvily ze spaní, slyšeli jsme slovo anakonda. Pak přestaly a všichni jsme usnuli. Další den nás paní učitelka vzbudila na rozcvičku. Po ní jsme šli na snídani. Pak jsme šli ven a ke studánkám. Nejvíc se mi líbilo, když jsme po cestě zpátky sbírali kartičky, na kterých byly úkoly za body. Pak jsme došli domů.

Terezka Polanská

Vyráželi jsme v pondělí po škole se třídou a s páťákama. Přijeli jsme a vybalovali jsme se. O něco později jsme šli opíkat. Moc se mi tam líbilo, byly tam dobré fórky. Druhý den ráno jsme vstali a byla rozcvička. Pak byla snídaně a šli jsme ke studánkám. Přišli jsme na oběd. Bylo kuřecí maso s rýží. Pak jsme šli balit. Vyšli jsme kolem půl jedné. Cestou jsme se stavili na zmrzlinu. Cesta byla dlouhá, ale krásnou přírodou. Cestou jsme odpočívali. Moc se mi tam líbilo. Příští rok, jestli pojedeme, pojedu zase. Ještě nikdy jsem na takovém výletě nebyla. Když jsme přišli do Nového Města, maminky nás vítaly!

Pája Mrňousová

Sraz jsme měli 12. června v 16.00 u školy. Celá naše třída jela auty. Pak dojela 5.B, jeli  autobusem. Šli jsme do pokoje. Já, Honzík, Filip, Víťa a Marťa jsme šli pro povlečení. Pak jsme hráli přehazku, fotbal, žabí skok a nálety. Pak jsme šli do postelí. Večerku jsme měli o půl desáté a asi tři hodiny jsme si říkali vtipy. Potom jsem usnuli. Líbilo se mi, jak jsme šli na procházku. Výlet byl hrozně dobrý a chtěl bych tam ještě spát. Zpátky jsme šli pěšky.

Vojta Nushart

Vyrazili jsme tam v pondělí 12.6. Mámy nás tam odvezly auty. Byli jsme s 5.B. Oni spali v chatkách a my v hotelu. Já spala na pokoji s Verčou, Hančou, Terčou, Jolčou, Barčou, Pájou a Kiky. Druhý den jsme šli na procházku k Vitulce a Barborce. Tam jsme stavěli domečky a hráli hry. Líbilo se mi, jak jsme stavěli domečky. Chtěla bych tam být celý týden, ale byli jsme tam jen dva dny. Zpátky jsme šli pěšky. Byli jsme utahaní, ale doufám, že pojedeme ještě někdy.

Niky Špinarová

12. června jsme jeli na výlet na Tři Studně. Jela s námi i 5.B. Pak jsme šli na pokoje. Byla jsem na pokoji s Verčou, Terezkou, Haničkou, Niky, Jolčou, Bárou a Pájou. Když jsme si povlékli polštář a peřinu, tak jsme si šli hrát ven. Večer jsme si opekli párky. Potom jsem šli spát. Ráno jsme měli rozcvičku a šli na snídani. Pak jsme šli k Barborce a Vitulce. Nejvíc se mi líbilo, jak jsme s Niky stavěly u studánky domeček. Škoda, že jsme tam byli jen dva dny. Určitě bych tam chtěla ještě někdy přijet.

Kiky Zelená

Byli jsme na školním výletě na Třech Studních. Šli jsme nasbírat klacky na oheň a předtím jsme šli pro povlečení, abychom si mohli povlíknout. Pak jsme si šli hrát. My jsme skákali přes pružinky. Pak jsme opíkali buřty, na které jsme si nasbírali ty klacky. Spali jsme v budově. Já jsem spala v pokoji s Hančou, Terčou, Jolčou, Barčou, Pájou, Niky a Kiky. Večerku jsme měli o půl desáté. Vstávali jsme o půl sedmé. Snídaně byla dobrá, ale byl tuhý med. Zpátky jsme šli v jednu hodinu. Šli jsme dvě hodiny. Ale než jsme odešli, šli jsme ke studánkám Vitulka a Barborka. Cestou zpět do ubytovny jsme hráli různé soutěže ve skupinkách. Naše družstvo bylo třetí. K obědu byla rýže s masem a omáčkou. Jo, a páťáci spali v chatkách a večerku měli až v deset hodin. Holky v noci mluvily pořád ze spaní. Moc se mi tam líbilo a chtěla bych tam být čtrnáct dní nebo ještě víc.

Verča Červinková

Jeli jsme v 16.00 na Tři Studně 12.6. s Marťou a Ondrou autem. Když jsme přijeli, tak jsme se ubytovali a hráli hry. Když jsme nehráli hry, tak jsme spali v ubytovně. Na pokoji jsem byl já, Vojta, Honza, Filip, Marťa a Ondra. Byly tam dvojpatrové postele. Já spal nahoře. Ráno byla rozcvička. Šli jsme ke studánce Barborka a Vitulka. Cestou zpátky jsme plnili úkoly. Byli jsme rozděleni do družstev. Naše družstvo vyhrálo. Líbily se mi hry venku a opíkání. Cestu zpátky jsme šli pěšky. Nejraději bych tam spal týden, ale nemůžu.

Víťa Drdla

12.6.2017 jsme měli v 16.00 sraz před školou. Jeli jsme s páťákama na Tři Studně. Spala jsem s Térou, Verčou, Jolčou, Bárou, Niky, Kiky a Pájou. Šli jsme do lesa nasbírat dřevo na opékání. Já jsem si opekla výbornou klobásu. Když jsem tu klobásu snědla, tak jsme si zahráli koťata a nálety. A pak jsme už šli spát. Druhý den jsme měli rozcvičku, snídani a šli jsme na Barborku a Vitulku. Pak jsme měli oběd. Potom jsme už šli domů. Cesta byla hodně náročná, ale moc se mi to líbilo.

Hanča Nepustilová