Expedice 6.A a 6.B za poznáním 2021

/ Vlasta Zálešáková

Expedice 6.A a 6.B za poznáním 2021

Haló, haló, hlásíme, že naši šesťáci – áčko i béčko – mají za sebou těžkou zkoušku. Hned v druhém zářijovém týdnu byli vysláni na EXPEDICI 2021 a s hrdostí musíme konstatovat, že všichni do jednoho obstáli!

Zvládli výpravu cestou i necestou, loukou i lesem, venku i vevnitř, za sluníčka i ve větru, koukajíce i poslepu. Dokázali, že umí táhnout za jeden provaz, dát hlavy dohromady, když o něco jde. Předvedli, že se umí navzájem podržet, pomoci si, poslouchat se, domluvit se, vzít se do party a postarat se o každého ze třídy. Ukázali nám, že jsou to bezva třídy a že je můžeme bez obav pustit na druhý stupeň základky. A když odvedou kus pořádné práce a budou myslet jeden na druhého, zvládnou ty čtyři roky se ctí.

A my jim budeme přát, aby jim bylo ve třídách tak dobře, jak si naplánovali a jak to stvrdili vlastní rukou!!!

Za náčelníky Alena Beranová :-)