/ 1.B

Halloween

Poslední říjnový večer se v mnoha zemích světa nese ve znamení svátku Halloween. Tento svátek má kořeny v prastaré tradici dávných Keltů, kteří se loučili s létem a slavili příchod nového roku. Právě na tento den jsme se všichni moc těšili a do školy přišli přestrojeni za duchy, čarodějnice a všelijaká jiná strašidla. Mareček Zálešák přinesl vlastnoručně vyřezanou dýni, která dotvářela tu správnou atmosféru. Čekaly na nás pracovní listy a vyučování jsme si zpestřili halloweenskou párty. Rozdělili jsme se do skupin a každá skupina měla za úkol připravit malé občerstvení a prostřít halloweenský stůl. Přípravy byly velkolepé a musíme říci, že všem moc chutnalo. Celý den se nám vydařil a hezky jsme si ho užili.