Hlásíme se ze 3. A

/ 1.B

Hlásíme se ze 3. A

Pomalu se nám blíží 30. červen, což pro všechny školáky znamená konec školního roku. I my se už nemůžeme dočkat. Máme tu pár zpráviček o událostech, které naše třída prožila během května a června.

V rámci tělesné výchovy jsme se zúčastnili plaveckého výcviku. Někteří z nás se vody ještě trošku bojí, ale musíme říci, že většina se ničeho nezalekne a nebojí se skočit šipku a plavat pod vodou.

1. červen byl ve znamení Mezinárodního dne dětí. Byla pro nás připravena Obrázková cesta lesem Ochoza. Rozdělili jsme se do skupin a pomocí mapy procházeli Obrázkovou cestu a lepili samolepky, které jsme nalezli na každém stanovišti. Během naší cesty jsme se U buku nasvačili a postavili domečky pro lesní skřítky. V závěru na nás čekala sladká odměna a reflexní pásek, abychom byli dobře vidět v silničním provozu.

Školní výlet jsme si užili 5. a 6. června. Za krásného slunečného počasí jsme se vydali pěšky na tábor Tři Studně, kde jsme strávili dva dny plné sportovních aktivit a soutěží.

Celý školní rok jsme pilně sbírali hliník a pomerančovou kůru. V celkovém hodnocení jsme se ve sběru pomerančové kůry umístili na 1. místě a ve sběru hliníku jsme obsadili 2. místo.

Všem přejeme krásné pohodové léto, školákům prázdniny plné zážitků.