Jak jsme potkali Taryho!

/ Vlasta Zálešáková

Jak jsme potkali Taryho!

Všichni jsme se těšili na náš poslední výlet s naší paní učitelkou. Jeli jsme vlakem do Prahy, navštívili jsme Pražský hrad, Petřín i poslaneckou sněmovnu. Nechybělo ani občerstvení v McDonaldu nebo KFC.

Byl to krásný letní den, který jsme si všichni moc užili. Na nádraží jsme byli všichni unavení, a tak jsme si ani nevšimli, že k nám přistoupil menší chlapík v růžových trenkách. Poté, co před námi skočil salto, někdo zvolal: „To je Tary!“ Šok a překvapení je vidět na našich tvářích ve 12. minutě v jeho novém videu, kterého jsme i my součástí. Strávil s námi pár minut povídáním, vyfotili jsme se a zase šel dál.

Byla to taková pěkná tečka za naším výletem.

Na naše překvapení se můžete podívat zde:https://www.youtube.com/watch?v=D9fjl-LqheA&t=711s