Jiný svět

/ Eva Pešková

Jiný svět

V pátek nás navštívila maminka našeho spolužáka, Mgr. Petra Svobodová. Připravila si pro nás zážitkový program s názvem Jiný svět, který byl zaměřený na specifickou prevenci rasismu a xenofobie. Na pomyslné cestě kolem světa jsme se seznámili s různorodostí života obyvatel Země. Program se dotýkal oblasti rozdílů v chování,  komunikaci i v každodenním životě, což vede k upozornění na interkulturní rozdíly. My jsme se tak díky ní seznámili se smyšleným kamarádem Bongem, zažívali radost z poznání a pocitu štěstí z našeho života. Děkujeme za příjemné dopoledne a těšíme se na další návštěvu.