Konec roku 2019 ve 4. A

/ Vlasta Zálešáková

Konec roku 2019 ve 4. A

S blížícím se koncem kalendářního roku se mnozí z nás zamýšlí nad tím, co uplynulý rok přinesl, co kdo zažil, na co rád vzpomíná. Podobné zamyšlení proběhlo i ve třídě 4.A. Děti měly za úkol shrnout pár slovy uplynulé čtvrtletí, tedy dobu, během které jsou pod vedením nové třídní paní učitelky.

„Jsou za námi krásné tři měsíce s naší novou třídní paní učitelkou. Máme za sebou mnoho zážitků, jako je například drakiáda, na které jsme připravovali program pro druhý ročník. Moc jsme si užili deset lekcí plavání s úžasnými trenérkami. Zastesklo se nám po paní učitelce Blažkové, a proto jsme jí napsali dopis. Nedávno jsme se zúčastnili akce Krabice od bot, aneb děti darují dětem. Na podzim proběhla lekce dopravní výchovy. I na tu rádi vzpomínáme. Začátkem prosince jsme navštívili centrum Zdislava, kde jsme pomáhali zdravotně znevýhodněným lidem s balením perníčků. Mnohým z nás také zůstane v paměti den, kdy jsme zavítali do domu s pečovatelskou službou. Tam jsme babičkám zazpívali vánoční koledy, pomáhali s výrobou andělíčků a navázali jsme nová přátelství.

IVA a JANA