/ Kateřina Horváthová

Kuchtíky ve školní družině už asi znáte. Každé pondělí v kuchyňce zhotovují pokrmy, jejichž lahodná vůně se line po celé škole. Naposledy pekli kuchtíci muffiny. Je to již tradiční dobrota, kterou pečou každý rok. Mohli by vytvořit kuchařku s názvem Muffiny stokrát jinak. Už pekli muffiny s čokoládou, kakaové muffiny s višněmi a tentokrát se pustili do muffinů citronových. Škola zase krásně sladce voněla a všichni pak po kuchtících chtěli recept. Ale jediné, co si kuchtíci pamatují, je lahodná chuť pokrmu.

Pokud se tedy chcete sami doma pustit do pečení, recept najdete na stránkách školní družiny, a to konkrétně zde, na tomto odkazu https://druzina8.webnode.cz/zajmove-cinnosti/kuchtik/.

Přejeme Vám, ať se pečení vydaří, a dobrou chuť!