Leden v 1.B

/ 1.B

Leden v 1.B

Začal nový kalendářní rok 2020 a opravdová zima ne a ne přijít. Zima sice letos se sněhem šetří, ale my jsme se nenechali zaskočit a v pracovních činnostech jsme si zhotovili sněhuláky z papíru a ve výtvarné výchově vytvořili krásné barevné čepice. Zimní tematice jsme se věnovali také v hodinách českého jazyka a matematiky v projektovém dnu Zima. Vyrobili jsme plakáty, které zdobí chodbu naší školy. V tomto měsíci jsme také nezapomněli na zvířátka a do lesa Ochoza jsme jim donesli potravu. 30. ledna jsme s potěšením zhlédli tanečně-dramatické představení Ronja, dcera loupežníka, které si pro nás připravily děti ze základní umělecké školy. Za naše půlroční snažení jsme byli všichni na vysvědčení odměněni samými jedničkami, protože jsme se naučili krásně číst a počítat do devíti.