Literární klíček – vyhodnocení soutěže

/ Vladimíra Konvalinková

10. se v Kulturním domě v Novém Městě na Moravě konal Literární večer. Byly na něm vyhodnoceny nejlepší literární práce za prózu a poezii na téma Kdybych …

1. 10. se v Kulturním domě v Novém Městě na Moravě konal Literární večer. Byly na něm vyhodnoceny nejlepší literární práce za prózu a poezii na téma Kdybych byl. Tento večer se konal v rámci soutěže Literární klíček, kterou k Roku literátů vyhlásilo Nové Město na Moravě.

Děkujeme ještě jednou  všem zúčastněným,  jejichž práce jsme za naši školu v červnu odeslali do soutěže. Gratulujeme třem výhercůmAnežce Maršálkové ze 3. ročníku a Pepovi Ptáčkovi z 9. ročníku, kteří byli oceněni v kategorii poezie.  Třetí oceněnou byla za prozaický text  žákyně loňské 9. třídy Marta Slonková.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší  školy.

Práce všech tří výherců uveřejníme  na přelomu října a listopadu v novém čísle školního časopisu Bublina.

Paní Kateřina Šteidlová ze ZUŠ nás informovala, že všechny texty zaslané do soutěže budou do konce října k dispozici ve formátu PDF na webových stránkách města.