Lyžařský kurz 7. tříd

/ Vlasta Zálešáková

Lyžařský kurz 7. tříd
První únorový týden, na který byl naplánovaný povinný lyžařský kurz, přišla konečně zima s teplotou po ránu -12 stupňů, ale hlavně pořádnou sněhovou pokrývkou a sluncem.
Sedmáci se museli popasovat nejen s mrazivým počasím, ale i s úzkými prkýnky připevněnými k nohám a tyčkami v rukách. Během týdne se naučili několik nových dovedností: správně sjíždět z kopce, brzdit a bezpečně spadnout, když se rychle přibližoval strom.
Poslední den kurzu si žáci zazávodili na trati plné překážek a všelijakých nástrah. Na závěr byli všichni účastníci oceněni diplomem a drobnou sladkou odměnou.
Věříme, že si žáci odnesli co nejvíce zážitků, radosti z pohybu na sněhu a co nejméně boulí a modřin.