Milé setkání v penzionu

/ Jan Krakovič

Milé setkání v penzionu

Těšili jsme se na milé babičky a dědečky v Penzionu, které jsme navštívili 15. 11. 2012. Naším velkým přáním bylo, aby se jim naše pásmo podzimních básniček, písniček a povídání líbilo.
Pro radost jsme jim vyrobili malé dárečky. Náš obdiv patřil mnohým babičkám i dědečkovi za jejich snaživost i zručnost při vytváření kytiček z javorových listů. Někteří z nich se alespoň pozorně dívali, jak se ostatním práce daří. Příjemné chvíle uběhly velice rychle a budeme se těšit na další setkání – tentokrát předvánoční. Pásmo připravily paní učitelky Dana Gregorová a Ludmila Ondrášková.