Námořníci ze 4. A

/ 1.B

Námořníci ze 4. A

Hlásí se námořníci ze 4. A. I v letošním školním roce jsme připraveni na plavbu a čeká na nás další dobrodružné putování po mořích a ostrovech se spoustou zábavy a poučením. V průběhu roku se dozvíme zase mnoho dalších zajímavých informací a naučíme se plno nových věcí. Cesta nebude vždy jednoduchá, ale společně ji zvládneme a budeme se snažit doplout až k cíli – na ostrov PÁŤÁKŮ. Za dobré výsledky, snahu a úkoly budeme lovit mořské živočichy. Možná se nám podaří ulovit i velrybu. Kdo uloví mořských živočichů nejvíce, vyhraje a získá odměnu. Nesmíme zapomínat také na sběr hliníku a pomerančové, citrónové kůry, abychom se zase umístili na předních místech v celoškolní soutěži.

Hned druhý školní den jsme si oblékli námořnická trička, nasadili čepice a vzpomínali na prázdniny. Vyrobili jsme si také láhev s osobním dopisem. Možná naši láhev někdo najde a dozví se o nás trochu více.