Názory žáků 4. ročníku na práci v daltonských blocích

/ Kateřina Petrová

Jirka O. Dalton mi přijde dobrý. Pracuje se mi dobře a můžu si, kdy chci, odpočinout. Kája V. Líbí se mi, že si u toho …

Jirka O.

Dalton mi přijde dobrý. Pracuje se mi dobře a můžu si, kdy chci, odpočinout.

Kája V.

Líbí se mi, že si u toho můžeme povídat s kamarády.

Vojta P.

Dalton je skvělý v tom, že se v něm procvičuje spousta věcí. Mám ho rád, protože v něm mám volnost.

Tonda M.

Dalton mě baví, protože si můžu dát svačinu a na stanovištích můžu být, jak dlouho chci.

Honza S.

Pracuje se mi dobře, protože můžu dělat, co chci, můžu se bavit s kámoši a cítím se lépe než v normální hodině.

Jirka K.

Dalton je skvělý způsob učení. Můžu kecat s kámošem a dát si kdykoliv svačinu.

Denisa D.

Dalton mě baví. Po skončení práce si můžeme hrát nebo vyrábět. Můžeme si pomáhat a trochu u toho kecat.

Matyáš G.

Dalton je dobrý v tom, že si můžeme vybrat cvičení, které máme dělat. Nevýhoda je, že to trvá dlouho.

Radek K.

Líbí se mi, že můžu pracovat s kamarády.

Anna R.

Na daltonu se mi líbí, že je to taková zábavná dvouhodinovka, že na nás tolik nedohlíží paní učitelka, a taky se mi zdá, že jsou tam snadné úkoly.

Rebeka R.

Líbí se mi, že můžeme pracovat svým tempem. Když se něco nedaří, tak se můžu obrátit na kamarády. Můžu se kdykoliv zastavit a dát si svačinu. Když nás přestane bavit stanoviště, můžeme jít na jiné.

Viki H.

Člověk si může pracovat sám i ve skupině. Může se někoho zeptat, když neví. Na každém stanovišti může být, jak dlouho potřebuje. Ale když něco neudělá, musí si to dodělat doma. Dalton je zábava.

Ondra M.

Můžeme si pracovat pomalu a vybrat si cvičení. Baví mě to. Není to na čas.

Radka T.

Líbí se mi, že pracuji svým tempem. Pracuje se mi hezky.

Bára O.

Baví mě to moc. Ráda spolupracuji s kamarádkami. Je to pro mě dobré.