O Marii a Ježíškovi

Kateřina Petrová  Sdílet článek na nebo

Vánoční vystoupení žáků naší školy proběhlo 19. 12. 2017 v evangelickém kostele.

O Marii a Ježíškovi

K vánočnímu času patří slavnostní nálada a usměvavé tváře. Vystoupení dětí naší školy, které se uskutečnilo v úterní podvečer, bylo příjemným zážitkem, vykouzlilo pro přítomné sváteční atmosféru.

Pěvecký sbor, muzikanti a herci ztvárnili příběh o putování Marie a Josefa do Betléma, kde dlouho hledali nocleh a kde se nakonec Ježíšek narodil. Zažehnuté vánoční světlo doprovázelo dojaté posluchače, když opouštěli svá místa.

Velký dík patří panu učiteli Novotnému, který vystoupení připravoval, ale také všem zúčastněným dětem a učitelům.

Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce.

Ve fotogalerii jsou fotky jak z představení samotného, tak z pondělní generální zkoušky. Fotil Miloš Neuman.