Okresní kolo v přespolním běhu

/ Kateřina Petrová

Okresní kolo v přespolním běhu

Dne 26. 9. se ve Žďáře nad Sázavou u Pilské nádrže konalo okresní kolo v přespolním běhu pro žáky druhého stupně základních škol. Naše škola vyslala tým chlapců ve složení Kryštof Hudák (7.A), Vojtěch Jelínek (6.B), Karel Brusenbauch  (6.B) a dvojčata Filip a David Košíkovi (6.B). Na závodníky čekala trať o délce 2000 m. Kluci si v konkurenci 19 družstev doběhli pro pěkné 7. místo. Nejlepšího umístění dosáhl Kryštof Hudák, který obsadil 16. místo v čase 07:59,8.
Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.

Zleva: David Košík, Vojtěch Jelínek, Kryštof Hudák, Karel Brusenbauch, Filip Košík