Olympiáda v anglickém jazyce

/ Kateřina Petrová

Olympiáda v anglickém jazyce

Ve dnech 17. a 19. ledna 2017 proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. 16 žáků v kategorii 6.-7. tříd a 14 žáků v kategorii 8.-9. tříd prověřilo své jazykové dovednosti. V prvním kole čekal na soutěžící poslech a osm nejlepších z každé kategorie poté změřilo své síly v ústní části.

Kategorie 6.-7.třída: 1. místo – Eva Chrástová, 2. místo – Patrik Gaži, 3. místo – Hans Rychtář

Kategorie 8.-9.třída: 1. místo – Jakub Graňák, 2. místo – Tadeáš Bukáček, 3. místo – Josef Ptáček

Eva s Jakubem budou reprezentovat naši školu v okresní kole a tímto jim přejeme mnoho úspěchů.

Cílem olympiády bylo motivovat žáky a podpořit jejich zájem o studium angličtiny.

Mgr. Leona Hanusová