Organizace výuky od 24.5.2021

/ Vlasta Zálešáková

Vážení rodiče a žáci, od pondělí 24. 5. 2021 se i v našem kraji vracíme k běžnému provozu školy. Do školy jdou všichni žáci ze …

Organizace výuky od 24.5.2021

Vážení rodiče a žáci,

od pondělí 24. 5. 2021 se i v našem kraji vracíme k běžnému provozu školy.

Do školy jdou všichni žáci ze všech tříd. Příchod žáků již nebude organizovaný. Budova školy se otevírá nejdříve v 7.00. V 7.20 mohou žáci odcházet do tříd a v 7.30 nejpozději by měli být na svých místech ve třídách.

Při pondělním příchodu je třeba, aby se žáci nezdržovali na chodbách a z šatny rychle přecházeli do svých tříd.

Nadále se budou jednou týdně testovat a stále platí nošení ochrany úst po celou dobu výuky a venku jen s výjimkou TV a když má dané dítě odstup od ostatních alespoň 2 m.

Družina bude také v běžném provozu.

Doufáme, že tento krok je poslední v tomto školním roce, kdy se mění organizace výuky.

Mgr. Tomáš Augustýn Ph.D.