Oznámení vedoucí vychovatelky

/ Kateřina Horváthová

V době ředitelského volna od pondělí 27. června do čtvrtka 30. června 2022 připravujeme provoz školní družiny formou výletů. Sraz bude vždy v 7:30 u …

Sraz bude vždy v 7:30 u tělocvičny naší školy, konec ve 14:30 tamtéž.

Částku upřesníme s dalšími informacemi, bude to většinou cena dopravy. Obědy nebudou zajištěny, děti si s sebou vezmou jednu malou svačinu a jednu velkou místo oběda. V případě velmi nepříznivého počasí zajistíme náhradní program.

Nejnižší počet pro uskutečnění výletu je 10 dětí, maximum 30 dětí. Přihlásit děti je možné pouze na všechny 4 dny. Elektronickou přihlášku najdete na tomto odkazu https://forms.gle/U73H5NnZ2boEttnA8

Vyplňte ji nejpozději do 18. května 2022.