Podmořský svět

/ Eva Pešková

Podmořský svět

Prázdniny skončily, ale v nás stále přetrvával pocit letní pohody. Měsíční téma Podmořský svět byl tedy tím pravým, o čem jsme se chtěli učit. Téměř každý den jsme se dozvídali nějaké zajímavosti, poznávali mořské živočichy, překládali si je do angličtiny, skládali různá puzzle, četli jsme si a vzájemně se učili z knih. V zahradě u evangelického kostela pro nás paní učitelky připravily dva vědomostní kvízy. I ve výtvarné výchově jsme naše vědomosti využili a zajímavou technikou ztvárnili oblíbené živočichy. Poslední zářijové dny jsme plnili pohybové úkoly při šipkované. Byl to opravdu nabitý měsíc.

Když už jsme si mysleli, že nemůže přijít nic dalšího, paní učitelka nám oznámila, že do školy přijede mobilní planetárium! Nebylo pochyb o tom, jaký program si vybereme,  jednohlasně jsme si zvolili Korálový útes.