Podzimní zprávy z 2. B

/ Marie Sirová

Podzimní zprávy z 2. B

4. září nás ve škole přivítala paní učitelka i naši kamarádi ze Čtyřlístku. Na konci 1. třídy jsme se rozloučili s Patrikem, který se odstěhoval. Ve 2. třídě máme dva nové spolužáky, Natálku a Samuela. Je nás tedy 24.

V září jsme si užili program o dravcích a jablkový den. Pinďa s Bobíkem pro nás připravili cvičení a závodivé hry s jablky. Myšpulín vymyslel úkoly z matematiky a českého jazyka. S Fifinkou jsme dělali salát z jablek a mrkve.

V říjnu jsme sbírali zbarvené listy a vytvořili jsme stonožku Listonožku. Kamarádi z 5. B pro nás připravili dračí cestu s podzimními úkoly. Sešli jsme se na Třech křížích a společně jsme pouštěli draky.

V listopadu jsme navštívili včelařskou výstavu, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí o životě včel, zhlédli jsme divadelní představení o medové laboratoři, ochutnali jsme med a také nakoupili dárky.