Pravěk ve 4. B

/ Eva Pešková

Učivo vlastivědy se nám v pololetí změnilo. Zeměpisnou část vystřídaly nejstarší dějiny lidstva. Téma pravěku  nás celý týden provázelo v daltonských blocích. Velké poděkování od nás všech …

Pravěk ve 4. B

Velké poděkování od nás všech patří panu učiteli Aleši Křížovi, který nám ukázal zajímavé artefakty ze své i školní sbírky. Také nám o tomto období poutavě popovídal a fundovaně zodpověděl všechny naše otázky. Obzory nám rozšířila i paní učitelka Lucie Novotná, která nám donesla nejnovější  vědecké objevy v časopisech National Geografic.

Do nového učiva jsme vstoupili plni nadšení z dalšího objevování. Snad  nám to vydrží.