První jarní měsíc v 2.A

/ Simonová Gabriela

První jarní měsíc v 2.A

Tento školní rok nás provázejí skřítci, kteří pro nás vymýšlejí různé úkoly. Přes zimu spali, ale s příchodem prvního jarního sluníčka se probudili a poprosili nás o úklid Koruny. Teple jsme se oblékli a vydali se úkol splnit. Snažili jsme se posbírat většinu zlomených větví a poházených klacíků. Myslíme, že po našem sběru se tam bude skřítkům určitě líbit.

V březnu jsme se přírodě věnovali ještě jednou. Dozvěděli jsme se, že i voda má „svůj den“, a to 22.3. V tento den jsme si připomněli význam vody, její koloběh a vysvětlili si, k čemu slouží čistička odpadních vod.