Jak se pečou muffiny

/ Kateřina Horváthová

Jak se pečou muffiny

Všechny děti ve školní družině si mohou vybrat některou ze speciálních zájmových činností. Jednou z těchto činností je vaření zvané „Kuchtík“. Některými dětmi překřtěný na Kuchárek či Kuchařík. Kuchtíci jsou rozdělení do třech skupin a každá skupina se schází jednou měsíčně, aby ve cvičné kuchyni připravila lahodný pokrm, kterým naplní svoje bříška a někdy nakrmí i celou rodinu. V březnu jsme se s dětmi pustili do pečení muffinů. Příprava jednoduchá, zábavná, výsledek výborný, nic se na tom nedá zkazit a zašpiníte málo nádobí. Celé naše snažení jsme proto mohli i zdokumentovat.