Školní sportovní klub pro 4. – 9. ročník, rok 2021 – 2022

/ Kateřina Petrová

ŠSK nabízí sportovní aktivity pro všechny žáky základních škol, kteří mají alespoň základní sportovní předpoklady a chtějí se všestranně sportovně rozvíjet!

Poplatek do ŠSK je 600 Kč na pololetí.

Trenéři:  Lukáš Smetana, Zuzana Koutná, Petr Kadlec, Petr Koubek, Pavel Bublák, Markéta Krejčí

Pondělí:

Plavání: 15:00 – 16:00 –  máme zamluvené tři plavecké dráhy, děti budou rozdělené do skupin podle své plavecké zdatnosti, probíhá výuka plavecké techniky (prsa, kraul, znak, případně motýlek)

Úterý:

Lezecká stěna: 12:30 – 15:00 – lezecký trénink v rámci všestranné přípravy

Přihlášené děti se střídají po skupinách dle určených časových intervalů (skupiny nebudou lézt pravidelně každé úterý).

Po tréninku lezení může „lezecká skupina“ pokračovat dál v běžném tréninku od 15:00.

Všestranný trénink: 15:00 – 16:30 – trénink dle věkových skupin dětí (máme tři tréninkové skupiny)

Budeme využívat tyto prostory: nová sportovní hala, tělocvična ZŠ L. Čecha, atletický stadion a jeho okolí.

V zimních měsících (leden, únor a březen) bude probíhat výuka na běžkách ve Vysočina Aréně a jejím okolí.

Čtvrtek:

Všestranný trénink 15:00 – 16:30 – trénink dle věkových skupin dětí

Dle počasí a období se bude využívat nová sportovní hala (3x hrací plocha v hale), atletický stadion…

Na podzim a na jaře se trénuje na horských kolech v okolí NMnM, využíváme také singltreky.

V zimě plánujeme výuku snowboardu a sjezdovek pro úplné začátečníky, na svahu Harusák budeme jezdit i o jarních prázdninách (pokročilé a mírně pokročilé děti).

Přihláška pro nové zájemce: hrdos@seznam.cz