Spojovací krček

/ Eva Pešková

Spojovací krček

Takzvaný spojovací krček propojil budovu školy s jídelnou a gymnáziem. Žáci tak nebudou muset chodit na obědy venkem, což přijde vhod zejména v zimě nebo za deštivého počasí. Krček také přehradil prostor mezi hlavní budovou a jídelnou, a vzniklo tak příjemné atrium, kde mohou žáci s učiteli trávit volný čas i vyučování.  K dispozici tu mají basketbalový koš, horolezeckou stěnu, stolní tenis,  pískoviště, je tu také speciálně upravený povrch pro různé sportovní aktivity a příjemné posezení na dřevěných schodech či lavičkách.