TRÉNINKY VE ŠKOLNÍM SPORTOVNÍM KLUBU (ŠSK) V ROCE 2023/2024

/ Kateřina Petrová

Ahoj děti, všechny vás zdravíme  a také letos vás zveme na skvělé tréninky lezení, florbalu, volejbalu a házené. Pozvání platí pro žáky 4. – 9. …

TRÉNINKY VE ŠKOLNÍM SPORTOVNÍM KLUBU (ŠSK) V ROCE 2023/2024

Ahoj děti,

všechny vás zdravíme  a také letos vás zveme na skvělé tréninky lezení, florbalu, volejbalu a házené. Pozvání platí pro žáky 4. – 9. ročníku.

Tréninky se uskuteční každé úterý a čtvrtek od 15.00-16.30 hodin. Uvedené sporty budete trénovat v nové hale a na lezecké stěně.

V zimních měsících (leden, únor, březen) bude probíhat v úterý výuka na běžkách ve Vysočina Aréně a okolí (dle našich možností běžky zapůjčíme). V zimě plánujeme i týdenní výuku začátečníků na snowboardu a sjezdovkách na svahu Harusák.

Přihlášky do ŠSK zasílejte na e-mail: hrdos@seznam.cz do konce srpna. Ke stažení ZDE

Do ŠSK se můžou přihlásit i děti, které nejsou žáky naší školy. Za tréninky (2x týdně) zaplatíte 600 Kč za pololetí.

Tréninky začnou v úterý 3. října 2023.

Vlasta Holubová