Ukázka canisterapie

/ 1.B

Ve středu 1. února za námi do herny školní družiny přišla paní Mašterová se svou fenou Joy.

Ukázka canisterapie

Je to zlatý retrívr. Dělá canisterapii a dnes nám přišly ukázat svoje umění. Mohly jsme si na ni položit nohy, lehnout vedle ní, nasadit obojek a projít se s ní. Česali jsme ji, čistili zuby, navlékali reflexní vestu, schovávali tenisový míček. Když jsme se s ní loučili, každý z nás jí dal za odměnu piškot. Joy chodí pomáhat do nemocnice a do penzionu pro seniory. Aby složila canisterapeutické zkoušky, musí být hodná, přítulná, vlídná, nesmí být agresivní. Byl to úžasný pes.

Ema Svobodová

Ve středu 1. února k nám přijela paní Jana Mašterová se svou fenkou Joy. Ukázala nám, co dělá pes, který je vycvičený na canisterapii, jak pomáhá lidem a co všechno umí. Joy jsme dávali reflexní vestu, česali, čistili zuby, házeli jsme jí tenisový míček a vodili na vodítku. Paní Mašterová nám řekla, jaké je Joy plemeno a kolik má roků. Joy byla moc hodná a poslušná. Nakonec jsme jí dali piškoty.

Plemeno: zlatý retrívr

Majitelka: Jana Mašterová

Joy je plemeno zlatého retrívra. Má čtyři roky, je velmi přítulná a hodná. Moc paní Mašterové děkuji.

Andrea Freiwaldová