Upozornění pro rodiče

/ Věra Burešová

Upozorňujeme všechny žáky i jejich rodiče, že po dobu stavby spojovací chodby do školní jídelny až do její kolaudace, tj. do pátku 2. září 2016 včetně, nebude možné vstupovat do školy hlavním vchodem. Přístup je možný pouze z  ulice Sportovní. Jelikož zadní vchod není opatřený zvonkem, je nutné volat mobilním telefonem sekretariát. Žádáme proto, aby žáci a rodiče vyřizovali ve škole až do doby otevření hlavního vchodu (5. září 2016) pouze neodkladné záležitosti a vše ostatní ponechali na první školní týden. Děkujeme za pochopení.

Obědy lze přihlašovat v budově školní jídelny na ulici Leandra Čecha, vstup zadním vchodem přes rampu.