II. základní škola

Úspěchy moderních gymnastek

/ Kateřina Petrová

Měsíc duben odstartoval maraton závodů, kterých se děvčata z oddílu moderní gymnastiky při TJ a našeho ŠSK zúčastnila. Během tohoto měsíce se gymnastky představily na …

Úspěchy moderních gymnastek

Měsíc duben odstartoval maraton závodů, kterých se děvčata z oddílu moderní gymnastiky při TJ a našeho ŠSK zúčastnila. Během tohoto měsíce se gymnastky představily na pěti závodech. První dubnový víkend zavítaly do Tábora, následovaly dva po sobě jdoucí závody ve Žďáru nad Sázavou, poslední víkend v dubnu odjely do Havlíčkova Brodu a druhý den do Kyjova. Celkem vybojovaly na těchto závodech 12 medailí.

Zlatých medailí přivezly sedm – dvě Křivánková M., po jedné pak Kadlecová K., Handschuhová J., Hudáková E., Špinarová A., Horváthová G., stříbrné medaile získaly dvě – Chroustová S. a Horváthová J.,  bronzová medaile cinkla Laifrové L., Hudákové E. a Karáskové B. Svými výkony v oblastních závodech si zajistily účast na MČR Horváthová G., Křivánková M. a Horváthová J. Na MČR odjedou první červnový víkend do Prahy. Děvčatům gratulujeme a budeme držet pěsti.

Další umístění: Ivičičová K. (5., 7., 18.), Ivičičová M. (4.), Křížová K. (7., 9., 11.), Horváthová G. (4., 7., 10.), Stará E. (8.), Basovníková M. (5., 7., 10., 10.), Laifrová L. (6., 8., 17.), Hoskovcová L. ( 7., 22.), Horváthová J. (7., 10.), Křivánková M. (5., 8.), Hudáková E. (4., 6.), Polcarová T. (10.), Handschuhová J. (12.).

Všem děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a města.

 

L. Zdražilová

Partneři školy

banner_v21logo_partnerska

Projekty

unieban_eu_npologosbeneficaireserasmusleft_withthesupportof