Vánoční tvoření s předškoláky

/ Lenka Zdražilová

Vánoční tvoření s předškoláky

Ve dnech 14. a 15. prosince 2016 navštívili ZŠ Leandra Čecha budoucí školáci z MŠ Drobného a MŠ Žďárská. Předškoláci zavítali do tříd 5. A a 5. B, kde si pro ně děti a paní učitelky připravily vánoční tvoření. Celé tvoření se neslo v duchu spolupráce a radosti. Předškoláci byli velmi šikovní a jejich větší kamarádi jim velmi ochotně pomáhali. Také je provedli školou, nakoukli do prvních tříd a do prostorů školní družiny. Budoucí prvňáčci se přesvědčili o tom, že škola rozhodně není nic, čeho by se měli bát. Na další setkání s budoucími prvňáčky se budeme těšit ve čtvrtek 16. a 23. března 2017 od 15.00 do 17.00 hodin.