Velikonoční dílny

/ Vlasta Zálešáková

I když venku svítilo slunce,  našlo si v úterý odpoledne cestu do školy kolem 70 dětí z 1. – 4. tříd. Letos bylo dětem slíbeno za odměnu překvapení, snažily …

Velikonoční dílny

Letos bylo dětem slíbeno za odměnu překvapení, snažily se tedy co nejrychleji udělat všechny výrobky. Po jejich zhotovení je pak čekala maličkost ve formě tak oblíbeného Kinder vajíčka. Výtvory se malým „dělníkům“ moc povedly a spokojenost v jejich tvářích zase byla odměnou pro nás, kteří jsme tyto velikonoční dílny pro děti pořádali.

Chtěla bych tedy touto cestou zároveň poděkovat maminkám, které dílny připravily, všem pomocníkům z vyšších tříd, i rodičům, kteří s dětmi přišli a byli jim nápomocni při jejich tvorbě.

Za spolek rodičů přeji všem krásné jaro a veselé Velikonoce.

Vlasta Zálešáková