VŠEZNÁLEK 2017

/ Lenka Zdražilová

VŠEZNÁLEK 2017

Ve čtvrtek 23. března proběhlo v kulturním domě obvodní kolo vědomostní soutěže „VŠEZNÁLEK 2017“. Je to soutěž určená žákům pátých ročníků, kteří si zde mohou porovnat své vědomosti. Obvodního kola se zúčastnilo deset družstev z obou novoměstských škol. Do finálového kola se z naší školy dostala obě družstva z 5. B. Velmi dobře si poradila se zadanými úkoly a obsadila 1. a 2. místo.

Na druhém místě se ztrátou pouhých pěti bodů se umístilo družstvo ve složení – Kateřina Holková, Ondřej Sladký, Hana Nushartová a Tereza Brázdilová.

Vítězné družstvo ve složení Jolana Poupalová, Šimon Chalupský, Petr Smetana a Barbora Dudková bude hájit naši školu 21. dubna v okresním kole ve Žďáru nad Sázavou.

Dětem z 5. B gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i v dalším kole.