Výprava za zvířátky

/ Simonová Gabriela

Výprava za zvířátky

V pondělí 10.5. na nás čekalo překvapení. V hodině prvouky jsme se vypravili do Zookoutku pana Šacla na Betlémě. Se sluníčkem v zádech nám cesta uběhla rychle. Byli jsme moc zvědaví, jaká zvířátka tam budou.  Nejdříve jsme viděli ovce, lamy, ryby a kachny. Už jsme se chystali k odchodu, ale přišel za námi pan Šacl, že nám ukáže ještě další zvířátka. Šli jsme tedy s ním a viděli poníky, osla, srnu, čerstvě vylíhnutá kachňátka, křepelky, bažanty, a  dokonce klokany i s mláďátkem schovaným u maminky. Na rozloučenou jsme dostali křepelčí vajíčka. Ani se nám nechtělo odcházet, jak se nám tam líbilo. Moc děkujeme za skvělý zážitek.