Výtvarné práce žáků II. stupně – ohlédnutí za školním rokem 2019/2020

/ Vlasta Zálešáková

Výtvarné práce žáků II. stupně – ohlédnutí za školním rokem 2019/2020

Žáci si v hodinách výtvarné výchovy vyzkoušeli různé výtvarné techniky s tematickým zaměřením, například kresbu akvarelovými pastelkami (dýně), kresbu tužkou (podzimní den, kůň svatého Martina), kombinovanou techniku (večer ve městě), stínování vodovými barvami s dokreslováním (fantazijní list), inverzní kresbu (list), koláž (podzimní ovoce), nechyběla každoroční výroba adventních věnců i moderních dekorací, práce s odpadovým materiálem (pouzdro na drobnosti), výroba vánočních dárků pro bývalé zaměstnance školy (gelové svíčky) nebo třeba vykreslování temperovými barvami.