Začala škola – jaké to je v 1.B

/ Eva Pešková

Začala škola – jaké to je v 1.B

Pro nás prvňáčky to byla velká událost. Nové paní učitelky, noví kamarádi, nová škola… Těch změn je pro nás opravdu hodně. Naštěstí na nás čekala krásně vyzdobená třída,  a tak byl pro nás začátek školního roku příjemným zážitkem.  Ve třídě nás je 12 chlapců a 11 dívek. Určitě budeme skvělá parta. Už teď se do školy těšíme nejen na učení, ale právě na sebe.

A aby nám ve škole nechyběla volnost a příroda, spojili jsme příjemné s užitečným a pravidelně se každý pátek učíme venku. Učení venku nás ohromně baví. Dozvídáme se hodně nových věcí, některé si můžeme sami vyzkoušet nebo je alespoň vidět na vlastní oči. Lépe se navzájem poznáváme a domů si odnášíme spoustu krásných zážitků. Ještě máme před sebou velký kus cesty, ale myslím si, že start nám vyšel na jedničku. Už dnes se těším na zítřek!