Základní škola Leandra Čecha patří mezi nejlepší školy v České republice v atletice školních družstev

/ Nové Město na Moravě

7. června bojovala děvčata naší školy v celostátním finále školních družstev v Kolíně. Postoupit na republiku znamenalo nejen vyhrát náročné krajské atletické přebory, ale podle počtu získaných bodů …

Postoupit na republiku znamenalo nejen vyhrát náročné krajské atletické přebory, ale podle počtu získaných bodů jsme se museli zařadit i mezi TOP družstva, tj. mezi 8 nejlepších škol v ČR – až pak jsme mohli závodit na celostátní úrovni. Našim děvčatům se to podařilo. A nejen to….
Po velikém boji ve finále, skončila naše škola na MČR na úžasném 5. místě!!! Za odměnu se s nimi vyfotila i ministryně školství, paní Valachová.
O krásnou reprezentaci školy i města se zasloužila tato děvčata: Sára Zámečníková, Barbora Felcmanová, Anna Šanderová, Lucie Peňázová, Julie Svrčková, Sabina Pestrová, Marta Slonková.
Holky, jste moc šikovné, gratulujeme a držíme vám palce v dalším celostátním finále v atletickém čtyřboji, které bude 16. – 17. června v Břeclavi!