Koncert Ondřeje Rumla se sborem žáků ZŠ NMNM, L. Čecha 860

/ Vlasta Zálešáková

Zapomenutý příběh Kdo přišel 15. 12. do novoměstského kulturního domu na koncert Zapomenutý příběh, zažil nádherný večer. Žáci naší školy měli možnost zazpívat si vánoční …

Koncert Ondřeje Rumla se sborem žáků ZŠ NMNM, L. Čecha 860

Zapomenutý příběh

Kdo přišel 15. 12. do novoměstského kulturního domu na koncert Zapomenutý příběh, zažil nádherný večer. Žáci naší školy měli možnost zazpívat si vánoční písně s Ondřejem Rumlem. Všem v sále tak připravili nezapomenutelný zážitek s neopakovatelnou vánoční atmosférou.

Autorem písní je pan učitel Zdeněk Novotný, který sbor našich žáků na koncert velice hezky připravil. I díky němu zůstane žákům krásná vzpomínka na setkání se známou pěveckou osobností. Jsme rádi, že hudebníci z kapely Ondřeje Rumla vzkázali dětem, že to byl pro ně jeden z nejkrásnějších koncertů.

Dlouhotrvající potlesk vestoje byl odměnou všem na pódiu. Můžeme říci, že koncert rozsvítil světýlka nejen v našich očích, ale i v našich srdcích. Ondřeji Rumlovi, panu učiteli Zdeňku Novotnému i pěveckému sboru našich žáků za to děkujeme.

Mgr. V. Konvalinková