Září v 1.A

/ Simonová Gabriela

Už měsíc jsou z nás školáci. Je nás plná třída – 26 dětí, 13 holek, 13 kluků, paní asistentka a paní učitelka. 1.září jsme poprvé …

Září v 1.A

1.září jsme poprvé zasedli do školních lavic s očekáváním a trochu i s obavami, co vše nás čeká. Během prvního měsíce jsme toho zažili už spoustu. Skamarádili jsme se, hráli jsme hry, poznali, co znamená učit se, vyzkoušeli jsme školní dvůr, kde se nám moc líbí. Byli jsme na návštěvě na penzionu, kde jsme malovali křídami na chodník, abychom potěšili babičky a dědečky. Také jsme si vyšlápli na první společný výlet, plnili cestou úkoly, pohráli si chvilku na hřišti a postavili domečky pro zvířátka. Ten den jsme si moc užili.

Těšíme se na další společnou práci, která na nás čeká.

žáčci z 1.A